Viktor Halasiuk: "Мій шановний колега по фракції РПЛ, асоційований член..."

Viktor Halasiuk в facebook:

Мій шановний колега по фракції РПЛ, асоційований член Римського клубу Viktor Vovk повідомив надзвичайно приємну новину - легендарний Денніс Медоуз надав Українській асоціації Римського клубу усі права на переклад українською, видання та розповсюдження історичної книги Римського клубу Межі зростання 30 років потому! Об этом сообщает infoborona.in.ua со ссылкой на СМИ.

Автори моделюють сценарії розвитку світової економіки та відповідають на питання Що може бути зроблено для створення екологічно збалансованої і соціально-орієн ... тованої економіки, яка принесе добробут для всіх.

Перше видання Межі зростання вийшло ще у 1972 році і фактично задало вектор діяльності Римського Клубу на десятиріччя наперед. Ця фундаментальна праця перекладена на понад 30 мов та використовується як університетський підручник по всьому світу.

Плануємо, що книга побачить світ українською вже цього року і ми збудемо домогатись, щоб вона стала визнаним підручником і в Україні! Адже ми заслуговуємо бути інтелектуальним осередком Європи, а не її околицею.Viktor Halasiuk
Viktor Halasiuk


ТОП новости

Вход

Меню пользователя