На Німецькому озері у Франківську спіймали браконьєрів

news-image: На Німецькому озері у Франківську спіймали браконьєрів
Івано-Франківський рибоохоронний патруль включив міські озера обласного центру Прикарпаття до регулярних маршрутів проведення рейдів.

Так, 29 липня в темну пору доби на "Німецькому" озері в мікрорайоні Пасічна рейдова група рибпатрульних зафіксувала 4 випадки порушення правил рибальства під час вилову раків, інформує рибпатруль. Об этом сообщает 1stvc.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадуємо, що п. 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства забороняється лов раків у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Саме такі правопорушення вчинили 4 місцевих мешканці: вночі ловили підсаками раків із застосуванням підсвічування. На них рибпатрульні склали адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Всіх було притягнуто до відповідальності: кожному накладено штрафи по 170₴

Крім того, троє рибалок вже встигли трохи наловити раків. Їм було нараховано збитки, завдані внаслідок незаконного вилучення водних біоресурсів, — 127,5 грн за 5 екз., 255 грн за 10 екз. та 510 грн за 20 екз. раків. Частину улову (живих та неушкоджених, щойно виловлених раків) рибалки самі випустили назад у водойму.

А 2 серпня 2019 року на цьому ж "Німецькому" озері складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП на місцевого мешканця за грубе порушення правил рибальства — перевищення добової норми вилову водних біоресурсів. Завдані таким незаконним виловом збитки склали 153₴ Матеріали справи передано до суду для притягнення порушника правил рибальства до відповідальності: накладення штрафу від 340 до 680₴

Того ж дня на цій міській водоймі рейдовою групою було затримано двох чоловіків, які, щоб наловити риби, орудували 10-метровою сіткою. На момент затримання вони були ще без улову. Рибпатрульні склали адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітне знаряддя лову вилучено. Матеріали справи направлено до суду, де визначать розмір штрафу кожному порушнику — від 340 до 680₴

Не залишається без уваги рибпатруля також Івано-Франківське міське озеро. 3 серпня на водоймі виявлено та вилучено 25-метрову сітку. Риби в забороненому сітному знарядді лову не було. За цим фактом держрибінспекторами складено відповідний акт.

Принагідно нагадуємо, що з 1 серпня до 10 вересня діє заборона вилову раків під час їх другої линьки.

Повідомити про порушення Правил рибальства можна за телефоном цілодобової "гарячої лінії" Івано-Франківського рибоохоронного патруля: (097) 392-72-80.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/na-nimeckomu-ozeri-u-frankivsku-spiymaly-brakoneriv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя