У чатботі @LvivCityHelper з’явились нові функції

Відтепер в чатботі @ LvivCityHelper всього у декілька кліків можна поділитись геолокацією, довідатись про бюджет школи і писати свій запит, частково ігноруючи початкове меню. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

У чатботі @LvivCityHelper з’явились нові функції


Командою розробників було створено модель для обробки класифікації запиту від користувача, тож тепер бот розуміє, яка саме категорія в межах структури меню потрібна користувачеві, коли він пишете звичайну фразу чи речення. Окрім того, бот розпізнає скорочені назви закладів освіти та структурних підрозділів Львівської міської ради, а також здійснює пошук за прізвищами керівників цих підрозділів. В подальшому модель буде ʺнавчатисьʺ через збільшення кількості різноманітних запитів користувачів, як у Telegram, так і в Facebook messenger. Об этом сообщает 24today.in.ua со ссылкой на СМИ.


Щоб дізнатись прогнозований час прибуття громадського транспорту до зупинки тепер не обов’язково вводити її спеціальний код — достатньо надіслати чатботу власну геолокацію та обрати з переліку найближчих зупинок ту, що потрібна (якщо їх декілька, адже радіус пошуку 50 м).


Додатково оновлено перелік дозволів на встановлення літніх майданчиків; були внесені зміни до рішення виконавчого комітету ЛМР, яке визначає території обслуговування шкіл, тож відповідно був оновлений та опублікований набір на Порталі відкритих даних Львова та замінена інформація в чатботі. Набір даних, який стосується містобудівних умов та обмежень, оновлюється регулярно.


Також було доповнено коротку інформаційну довідку про кожну львівську школу даними про джерела фінансування та видатки. Отож, шукаючи інформацію про заклад середньої освіти, в який відбудеться першочергове зарахування дитини у перший клас, додатково відображається наступна інформація: загальний обсяг фінансування на рік, загальний обсяг поточних та капітальних видатків, а також деталізація капітальних видатків за запитом користувача.


Для ознайомлення із ситуацією у всіх закладах середньої освіти, самостійний аналіз можна здійснити на Порталі відкритих даних Львова або почитати публікацію на Панелі міста.


Довідка


Проект LvivCityHelper bot є учасником конкурсу проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge, що проводиться проектом USAID/UK aid ʺПрозорість та підзвітність у державному управлінні та послугахʺ за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.


Проект став одним із переможців фінального етапу конкурсу Open Data Challenge 2018, що відбувся в рамках Open Data Forum.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_chatboti_lvivcityhelper_zyavylys_novi_funktsii_326780.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя