Українцям стане складніше отримати притулок в Італії

Італія посилює міграційну політику — Українцям стане складніше отримати притулок в Італії
Італія посилює міграційну політику
Ухвалення списку «безпечних країн» є першим кроком, після якого має зрости кількість депортацій з Італії Об этом сообщает tp06242.in.ua со ссылкой на СМИ.


Уряд Італії включив Україну до переліку «безпечних країн», мігрантам з яких буде важко здобути право на притулок на Апеннінах.


Про це пише Deutsche Welle.


«Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо під час пресконференції в п’ятницю, 4 жовтня, представив список «безпечних країн». Мігрантів з цих країн вважатимуть такими, що не мають права на захист, і депортують, якщо вони не зможуть надати докази того, що їхні життя дійсно перебувають під загрозою, заявив міністр юстиції Італії Альфредо Бонафеде», — йдеться в повідомленні.


Як зазначається, у цьому списку 13 країн: Україна, Сербія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Північна Македонія, Чорногорія, Сенегал, Кабо-Верде, Гана, Косово, Алжир, Марокко і Туніс. За словами Ді Майо, третина всіх мігрантів, які просять притулку в Італії, походять саме з цих держав.


Як очікується, розгляд заяв про притулок, поданих шукачами з цих країн, прискориться «приблизно від двох років до чотирьох місяців».


За словами Ді Майо, ухвалення цього списку є «першим кроком», після якого має зрости кількість депортацій тих, хто дістав відмову в притулку.


До слова, Греція планує депортувати 10 тисяч мігрантів після смертельної пожежі і зіткнень в найбільшому таборі мігрантів на острові Лесбос.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/ukrajincyam-stane-skladnishe-otrimati-pritulok-v-italiji-630300.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя